Pierwsze dni po udarze są kosmicznie trudne!

02/11/2021 | Aktualności, Twoja historia

Monika Michalak – bohaterka książki “Szlag mnie trafił, w szczerej rozmowie z Jackiem Rozenkiem.

Z na poważnie, ale z dużym dystansem, m.in. o pomijanym często problemie depresji poudarowej, pierwszych dniach po udarze, utraconej wierze i seksie, jako jednej z form rehabilitacji.

Obejrzyj całą rozmowę na naszym kanale YouTube.

Monika Michalak w szczerej rozmowie z Jackiem Rozenkiem opowiada o swoim życiu po udarze. Znany aktor i trener biznesu, który dwa lata temu także przeszedł udar, porównuje doświadczenia swoje i Moniki.

Co jest najtrudniejsze w pierwszych dniach po udarze? Co pomaga, a co przeszkadza w rehabilitacji i codziennym funkcjonowaniu? Jak przewartościowuje się całe życie? Obejrzyj całą rozmowę, którą nagraliśmy w Centrum Opieki i Rehabilitacji Leśna Polana w Gryficach, który posiada oddział rehabilitacji po udarze mózgu.

Video jest dostępne w trybie z napisami.

Pobierając ten darmowy poradnik zgadzasz się na otrzymywanie newslettera. Będziemy Cię informować o nowych artykułach, wywiadach i spotkaniach online z osobami, które przeżyły udar. Dzięki temu nie ominie Cię wartościowa rozmowa z ekspertem czy informacja na temat ważnych zmian związanych z lekami, czy rehabilitacją.

Przeczytaj również…