Marzy, by znowu zacząć mówić

10/10/2021 | Aktualności

Lubię jak się widzimy bo zawsze ze mną gadasz – napisał mi Szczepan w trakcie rozmowy z nami na messengerze kilka dni po pikniku strzeleckim w Dzierżnie dla osób po udarze. Publikujemy krótką rozmowę, jaką z nim wtedy nagraliśmy. Póki co, Szczepan wciąż “mówi” tylko przez symulator, ale marzy, że wkrótce się to zmieni.

– Niestety nie udało się wyciągnąć rurki. Dzisiaj rano miałem kolejny zabieg powrotu do starej rurki. Tym razem nie wyszło, tym razem mały krok w tył. ALE…  Kto nie ryzykuje nie pije szampana! Jedziemy dalej. Wracam silniejszy i głodny dalszej walki o lepsze jutro – napisał kilka tygodni po naszym spotkaniu na swoim profilu facebookowym “Powrót Szczepana”. 

Jesteśmy z Tobą i nie możemy się doczekać pierwszego wywiadu z Tobą – już bez rurki i komputera! A przy okazji pozdrawiamy też Damiana Kuźmę – prezesa klubu 06 Kleofas AZS AWF Katowice, dzięki któremu Szczepan miał na rękach rękawice bokserskie – pierwszy raz po czterech latach! 

Autor: RED

Pobierając ten darmowy poradnik zgadzasz się na otrzymywanie newslettera. Będziemy Cię informować o nowych artykułach, wywiadach i spotkaniach online z osobami, które przeżyły udar. Dzięki temu nie ominie Cię wartościowa rozmowa z ekspertem czy informacja na temat ważnych zmian związanych z lekami, czy rehabilitacją.

Przeczytaj również…

AktualnościFelietony
FOMO YOLO po udarze

FOMO YOLO po udarze

Jedną z tragedii młodej osoby po udarze jest myśl o tym, że życie toczy się gdzie indziej. Ty leżysz w łóżku, a gdzieś tam ludzie jadą na wakacje. Wybierają się na koncert. Odwiedzają znajomych. Ta świadomość boli równie mocno, co niedowłady. Mija tydzień, drugi...

Czytaj więcej