Pełnosprawna, ale nie dla siebie

15/12/2021 | Aktualności, Twoja historia

W 2014 roku Kasia przeszła udar. Tuż przed wigilią. – W szpitalu cały czas pytałam kiedy wychodzę, bo muszę na święta być w domu. Ktoś mi powiedział “ale to dziś jest wigilia” – wspomina. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu.

– Ja jestem pełnosprawna. Tylko nie dla siebie, bo widzę różnicę z tym co było wcześniej i z tym, co jest teraz – mówi Kasia Siewruk, autorka bloga “Lewaczka.pl – lewa strona udaru mózgu”. W wywiadzie, który przeprowadziliśmy z nią w sierpniu tego roku szczerze opowiada o sobie i swoim życiu – zmaganiach związanych z codziennym funkcjonowaniem, szukaniem i próbami podejmowania pracy.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA WYWIADU.

A tak Kasia skomentowała na facebooku swoje wystąpienie przed kamerą: “Jakiś czas temu (latem!) byli u mnie panowie z portalu Neuroaktywacja. Przeprowadzili ze mną wywiad, którego esencję możemy podziwiać od wczoraj na ich stronie. Czy mam komentarze na ten temat? I to jakie! Po pierwsze – stresowałam się na maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaksa (wideo, celebryta, obcy ludzie w domu, a do tego połowa rodziny mogła podsłuchiwać), Po drugie – plotłam głupoty, w czasie montażu musiałam poprosić twórców o wyrzucenie fragmentów nieprawdziwych. Smutne. Po trzecie – po raz pierwszy na tym wideo zobaczyłam jak wyglądam. No niezbyt dobrze. Po czwarte – podobno miła rozmowa 😉 nie wiem, nie pamiętam, a oglądałam dawno temu. Jeśli macie ochotę, możecie sami sprawdzić :)”

Pobierając ten darmowy poradnik zgadzasz się na otrzymywanie newslettera. Będziemy Cię informować o nowych artykułach, wywiadach i spotkaniach online z osobami, które przeżyły udar. Dzięki temu nie ominie Cię wartościowa rozmowa z ekspertem czy informacja na temat ważnych zmian związanych z lekami, czy rehabilitacją.

Przeczytaj również…