Kalendarz pod patronatem Neuroaktywacji

26/01/2022 | Aktualności

We współpracy z Centrum Opieki i Rehabilitacji “Leśna Polana” wydaliśmy kalendarz pod hasłem “Udar nie wybiera”.

“Udar nie wybiera, ale nie jesteś sam!” – to hasło przyświecające kalendarzowi na 2022 rok, którego wydaniu patronuje portal Neuroaktywacja. To niecodzienne wydawnictwo jest dedykowane wszystkim osobom, które przeszły udar i ich opiekunom i rehabilitantom.

Dlatego ilustracjami do każdego z 12 miesięcy są zdjęcia pacjentów (m.in. znanego aktora – Jacka Rozenka), opiekunów i kadry z Centrum Opieki i Rehabilitacji “Leśna Polana” w Gryficach. Przy każdej z osób znajduje się krótka informacja na ich temat.

Nasze kalendarze trafią do placówek medycznych zajmujących się leczeniem i rehabilitacją osób po udarach w całej Polsce, a część z nich będziemy chcieli rozdać naszym Czytelnikom – więc śledźcie nas w najbliższych tygodniach na Facebooku 🙂

Partnerem wspierającym wydawnictwa jest firma Ever Pharma.

Pobierając ten darmowy poradnik zgadzasz się na otrzymywanie newslettera. Będziemy Cię informować o nowych artykułach, wywiadach i spotkaniach online z osobami, które przeżyły udar. Dzięki temu nie ominie Cię wartościowa rozmowa z ekspertem czy informacja na temat ważnych zmian związanych z lekami, czy rehabilitacją.

Przeczytaj również…