Ćwicz w domu! Fizjoterapia działa, ale wymaga dużo pracy

21/10/2022 | Aktualności, Uncategorized

Dawid Nadratowski – fizjoterapeuta specjalizujący się w pomocy osobom z uszkodzeniami ośrodkowego układu nerwowego zachęca do samodzielnej fizjoterapii w domu. Sprawdźcie dlaczego.

Przedstawiamy Wam Dawida Nadratowskiego – świetnego fizjoterapeutę, który specjalizuje się w pomocy osobom z uszkodzeniami ośrodkowego układu nerwowego. Dawida można spotkać na codzień w ośrodku rehabilitacji NeuroSana w Gdańsku.

– Pamiętajcie, że nie ma sensu oglądać się na kogoś, kto też miał udar lub podobny uraz, jak wy. Każdy idzie swoją ścieżką i postępy będziecie osiągać w różnym tempie i nie należy się zniechęcać. To bardzo indywidualna sprawa – mówi Dawid.

– Kiedy przychodzą gorsze dni, rozwiązaniem na to jest tylko jeszcze więcej ćwiczeń – mówi Dawid. Dodaje, że sam był zaskoczony, kiedy zauważył, że postępy są o wiele szybsze i bardziej widoczne u tych osób, które oprócz sali rehabilitacyjnej ćwiczą także w domu. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wideo.

Już teraz zapowiadamy, też że wkrótce będziecie mogli dzięki Dawidowi dowiedzieć się, jak ćwiczyć w domu. Pracujemy właśnie nad materiałami, które wkrótce przekażemy Wam do wykorzystania w domowej rehabilitacji.

Pobierając ten darmowy poradnik zgadzasz się na otrzymywanie newslettera. Będziemy Cię informować o nowych artykułach, wywiadach i spotkaniach online z osobami, które przeżyły udar. Dzięki temu nie ominie Cię wartościowa rozmowa z ekspertem czy informacja na temat ważnych zmian związanych z lekami, czy rehabilitacją.

Przeczytaj również…