Biegać, pisać, mówić! – WIDEO

23/02/2024 | Aktualności, Twoja historia

Siedem lat po udarze mózgu Tomek wciąż każdą wolną chwilę przeznacza na rehabilitację ruchową i logopedyczną. Obejrzyj wywiad, w którym opowiada o swoich zmaganiach z chorobą i z życiem.

Tomek siedem lat temu doznał rozległego udaru mózgu. Lekarze nie dawali mu wielkich szans na wstanie z łóżka. Ale duch rywalizacji wyniesiony z wielu lat spędzonych na macie podczas treningów Judo i wrodzony dystans do rzeczywistości spowodowały, że bohater naszego wywiadu powiedział sobie w duchu (bo nie mógł wtedy jeszcze mówić z powodu afazji): “Co? Ja będę warzywem? Jeszcze zobaczymy!”

OBEJRZYJ WYWIAD Z TOMKIEM

Tomek nie tylko intensywnie się rehabilituje ruchowo i logopedycznie, ale też założył firmę UdarRehab.pl, której misją jest pomaganie innym ludziom z podobnymi problemami zdrowotnymi co on. Postępy rehabilitacji – może nie tak szybko, jak by tego chciał – ale przychodzą.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu, w którym Tomek opowiada o swoim udarze oraz celach i metodach pomagających mu w odzyskiwaniu sprawności.

Pobierając ten darmowy poradnik zgadzasz się na otrzymywanie newslettera. Będziemy Cię informować o nowych artykułach, wywiadach i spotkaniach online z osobami, które przeżyły udar. Dzięki temu nie ominie Cię wartościowa rozmowa z ekspertem czy informacja na temat ważnych zmian związanych z lekami, czy rehabilitacją.

Przeczytaj również…